ART / Oil paintings / Oil painting 12088138
nr 1208 8138
Bertil Widbrant (b. 1914), Sweden. Sträckande svanar, signed. Oil on canvas, 50x60 cm,
OIL PAINTING, Bertil Widbrant (f. 1914), Sverige. Sträckande svanar, signerad. Olja på duk, 50x60 cm
300
SEK 100
Monday October 1 2018
at 19:10:09
25/9 20:52:55